Drobečková navigace

Úvod > Blog > Činžovní dům Praha-Prosek

Činžovní dům Praha-ProsekExkluzivně nabízíme velice zajímavý cihlový dům v Praze 9, Prosek.

Dům má novou zateplenou fasádu. Je napojen na veškeré inženýrské sítě, částečně podsklepený. V současné době se řeší vlastní el. měřidla pro jednotlivé byty. V domě též 380V. Dům prošel kompletní rekonstrukcí. Elektrika v mědi, voda, odpady v plastu. Je zde celkem 9 menších bytů s vlastním soc. zařízením. Sklep lze využívat například i jako dílnu, prádelnu atd. Ve sklepě se nachází elektrokotel, který slouží jako centrální vytápění celé budovy a 4 bojléry původně společné pro všechny byty. V současné době má každý byt vlastní.

U hlavního vchodu je přístavba vhodná pro bydlení, kancelář nebo malý obchod o velikosti 25m2. Nad ní velká terasa. V prvním nadzemním podlaží jsou tři byty, 2 garsonky 19 a 20m2, jeden byt 2+kk 41m2. Druhé nadzemní podlaží shodné s podlažím prvním. V podkroví byt 2+1 39m2 a 2+kk 24m2. 

Dům je postaven na vlastním pozemku se zahradou, zde pakovací stání pro všechny byty. Pozemek je v ideální polovině s Hlavním městem Praha a je možné odkoupit do osobního vlastnictví, rovinatý, kompletně oplocený. Zastavěná plocha 128m2, pozemek 574m2.

Veškeré občanské vybavení v bezprostřední blízkosti, nedaleko je několik obchodů s nejrůznějším zaměřením, nákupní střediska a zastávky MHD, škola a školka.

Nemovitost, zajímavá dispozičním řešením, dostatkem parkovacích míst, velkou zahradou, výborným technickým stavem bez nutnosti dalších investic se jednoznačně nachází ve velice lukrativní lokalitě.

https://www.novakovamarie.cz/nemovitosti/produkt/prodej-cinzovniho-domu-9-bytovych-jednotek-pozemek-544m2


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů