Drobečková navigace

Úvod > Realitní služby

Realitní služby

Kompletní realitní servis je nedílnou součástí našich služeb investorům i vlastníkům nemovitostí.

 

  • Poradenství v oblasti nemovitostí
  • Tržní odhad nemovitosti
  • Inzerce
  • Právní servis + Úschova finančních prostředků
  • Financování + Pojištění
  • Energetický štítek + Znalecký posudek
  • KN
  • Daň z nabytí nemovitosti + Finanční úřad
  • Rekonstrukce nemovitostí

 

 

PORADENSTVÍ V OBLASTI NEMOVITOSTÍ 

Ráda Vám zodpovím Vaše otázky týkající se prodeje nebo nákupu nemovitosti. Krok za krokem Vás provedu celým obchodem. Vyhledám pro Vás vhodnou nemovitost jak pro Vaši potřebu, tak jako investici na pronájem, popřípadě na další prodej.

TRŽNÍ ODHAD NEMOVITOSTI

Určení reálné tržní ceny je klíčová záležitost. Věřím, že nechcete Váš dům či byt prodat pod cenou nebo koupit nehorázně předraženou nemovitost. Spolupracuji s nejlepšími specialisty v oboru a ráda Vám bezplatně poradím

INZERCE

Provedu tzv. Home Staging, zajistím profesionální nafocení nemovitosti, zpracuji prezentaci a umístím na nejnavštěvovanější servery s nemovitostmi v ČR.

PRÁVNÍ SERVIS + ÚSCHOVA FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ

Smluvní dokumentace je klíčová pro každý obchod s nemovitostmi. Spolupracuji s renomovanou advokátní kanceláří v Plzni i v Praze, které vypracují kompletní smluvní dokumentaci a zajistí kvalifikovaný právní servis v rámci sjednaných služeb a zajistí úschovu kupní ceny.

FINANCOVÁNÍ + POJIŠTĚNÍ

Ve spolupráci s finančními specialisty Vám zajistím nejvýhodnější úvěr či hypotéku „na míru“ aniž byste museli jednotlivé banky navštívit. Pojištění pro mě zajišťuje externí pojišťovací agent.

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK + ZNALECKÝ POSUDEK

Prodáváte nemovitost? Podle poslední novely zákona č. 406/200 Sb. je k prodeji nemovitosti povinnost dokládat energetický štítek, tzv. PENB. Nevíte jak na to? Kde ho sehnat? Na koho se obrátit? Od toho jsem tady já. Přenechte starosti o PENB stejně jako o zpracování znaleckého posudku na mě.

KATASTR NEMOVITOSTÍ

Se službami spojenými s vkladem vlastnického práva na katastru nemovitostí se nemusíte trápit. Je samozřejmostí, že zajistím vše potřebné pro zápis.

DAŇ Z NABYTÍ NEMOVITOSTI + FINANČNÍ ÚŘAD

Daň z nabytí nemovitosti platí vždy kupující a její sazba je 4% z hodnoty nemovitosti. Přiznání k dani musí poplatník podat k místně příslušnému finančnímu úřadu nejpozději do konce třetího měsíce následujícího po zápisu vkladu na KN. I tuhle službu jsem pro Vás připravená zařídit.

REKONSTRUKCE NEMOVITOSTÍ

První dojem je pro kupujícího zásadní a ve většině případech rozhoduje. Kupující, který vejde do bytu kde se malovalo naposledy před 20 lety, dvířka u kuchyňské linky visí na jednom pantu a v koupelně odpadlo několik obkladaček asi těžko koupí Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

V rámci dosažení co nejvyšší prodejní ceny proto nabízím i rekonstrukce nemovitostí, které provádí tým renomovaných řemeslníků.

 

Poptávka služeb